Serwis i dzierżawa kserokopiarek – nasze usługi

SERWIS

Nasza firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż wszystkich materiałów eksploatacyjnych do oferowanych urządzeń. Specjalizujemy się w serwisie faksów, drukarek i kserokopiarek większości modeli dostępnych na rynku.

Przywiązujemy szczególną wagę do najwyższej jakości świadczonych usług, dbamy też o stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

W naszym magazynie mamy zapas części i materiałów eksploatacyjnych, które nabywamy bezpośrednio od producentów.

Dzierżawa kserokopiarek i innego sprzętu

Już nie muszą Państwo kupować kopiarki, aby móc z niej korzystać we własnym biurze. Dzierżawa urządzenia daje w czasowe użytkowanie kopiarkę, w zamian za zapłatę za wykonane kopie.

Klientom oferujemy usługę dzierżawy kserokopiarek i innych urządzeń do biura. Dzięki temu mają oni możliwość pełnej kontroli kosztów. Mogą Państwo zdecydować się na umowę dzierżawy urządzenia na czas określony lub nieokreślony.

Wraz z umową na dzierżawę Klienci otrzymują od nas pełen pakiet serwisowy. Obejmuje on m.in. wszystkie materiały eksploatacyjne (takie jak tonery), przeglądy i konserwacje, naprawę sprzętu oraz stałą pomoc techniczną w razie potrzeby. W przypadkach poważniejszych awarii dostarczamy Państwu urządzenia zastępcze. Na wszelkie zgłoszenia odpowiadamy najszybciej jak jest to możliwe.

Możemy również dostarczyć do Państwa firmy takie materiały jak papier do drukarek, kserokopiarek i ploterów.

Na miesięczną opłatę za dzierżawę składa się stały czynsz za pakiet kopii i wydruków, a w przypadku jego przekroczenia – dopłata za dodatkowe wydrukowane egzemplarze.

USŁUGI INFORMATYCZNE

W ramach naszego serwisu oferujemy usługi informatyczne – zależnie od potrzeb Państwa firmy. Naszym Klientom proponujemy 3 systemy prowadzenia usług.

W dobie tak dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii, głównie komputerów i informatyki, zdarza się, że nie nadążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami. Ciągle pojawia się nowy sprzęt oraz oprogramowanie, z którymi musimy sobie poradzić. 
 

Rozwiązaniem dla niektórych firm może być zatrudnienie etatowego informatyka. Co jednak z tymi, dla których pomoc informatyczna potrzebna jest okresowo lub raz na jakiś czas? 
 

Oferta serwisowa firmy SWISSPOL daje możliwość „wynajmu” informatyka na godziny wg wariantu, który będzie najbardziej dopasowany do specyfiki działalności Klienta. 


Zasadniczo rozróżniamy 3 podstawowe systemy prowadzenia usług:

 

– ryczałt: stały koszt miesięczny, w który wliczone jest kilka wizyt w firmie Klienta 

– godzinowy: system ten zakłada rozliczanie się z Klientem na zasadzie odpłatności za roboczogodzinę wykonanego zlecenia

– pojedyncze zlecenia: Klient zgłasza usterkę, w miarę dokładnie określa co jest do wykonania; na tej podstawie informatyk stara się określić koszt wykonania zlecenia
 

Najlepszym, z punktu widzenia naszej praktyki, jest wariant ryczałtowy. Dzięki niemu Klient ma stałą obsługę serwisową, sprawne komputery, możliwość doradztwa w zakresie komputeryzacji, sugerowane rozwiązania informatyczne, które mogą się przyczynić do podniesienia wydajności. 

Nam z kolei daje to możliwość bardziej drobiazgowego skupienia się na potrzebach Klienta (a przede wszystkim rozpoznania ich dzięki częstszym wizytom). Nasza firma z powodzeniem stosuje różne warianty łącznie z ich kompilacją ściśle dopasowując się do potrzeb Klienta. 

Oferujemy Państwu opiekę nad sprzętem komputerowym

w przedstawionym poniżej zakresie:

 1. Serwis sprzętu komputerowego
 1. Serwis oprogramowania i systemów operacyjnych
 • Instalacja, konfiguracja i optymalizacja pracy,
 • Naprawa istniejących systemów operacyjnych,
 • Konfiguracja kont użytkowników,
 • Kontrola nad legalnością zainstalowanego oprogramowania.
 1. Bezpieczeństwo i ochrona danych
 • Zabezpieczenie komputerów przed złośliwym oprogramowaniem (wirusami i robakami internetowymi) – konfiguracja programów antywirusowych,
 • Leczenie zainfekowanych plików i nośników danych
 • Archiwizacja danych – tworzenie kopii zapasowych plików i zawartości skrzynek e-mail,
 • Trwałe usuwanie danych z dysków.

 

Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz specjalista ds. IT Maciej Kosarewicz,                     tel.(32)332-67-20 , it@swisspol.com.pl

Autoryzowany partner handlowo-serwisowy

Zapraszamy do współpracy.

img
Autoryzowany serwis.
Z dostawą i obsługą Twojej firmy.