Serwis i dzierżawa kserokopiarek
Zakres działalności:

Urządzenia wielofunkcyjne nowe, oraz poleasingowe od formatu A4 do A0.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym Nashuatec / RICOH oraz TOSHIBA.
Oferujemy szeroką gamę urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek laserowych, oraz kopiarek od formatu A4 do A0.

Jako partner wymienionych wyżej koncernów, zajmujemy się również wdrażaniem systemów polegających na zarządzaniu wydrukami, przepływem dokumentów, oraz archiwizacją.

Posiadamy także w ofercie urządzenia poleasingowe, każdorazowo wybierane przez nasz serwis przed ich zakupem i przetestowane, na które w zależności od klasy maszyny udzielamy 12 lub 24 miesięcznej gwarancji.

Umowy serwisowe, wynajem/dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych.

Umowy serwisowe oraz dzierżawa, gwarantują przede wszystkim szybki czas reakcji serwisowej, a dokładna znajomość historii pracy każdego z urządzeń znacznie ogranicza czas obsługi technicznej w miejscu instalacji urządzenia.

Kontrakty gwarantują pełen pakiet serwisowy, obejmujący dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych (tonerów, bębnów, jednostek utrwalania), a także przeglądy i konserwacje okresowe, naprawy sprzętu, oraz stałą pomoc techniczną w razie potrzeby.

W przypadku poważniejszych awarii dostarczane jest urządzenie zastępcze.

Raz w miesiącu Użytkownik otrzymuje fakturę za wykonane kopie/wydruki, zazwyczaj są to koszty na stałym poziomie. Takie rozwiązanie wpływa m.in. na planowanie wydatków w firmie, oraz kontrolę nad kosztami związanymi z utrzymaniem urządzeń.

W porównaniu z tradycyjnym serwisem przedsiębiorstwo Klienta oszczędza na kosztach związanych z koniecznością utrzymania stanu materiałów eksploatacyjnych i ich magazynowaniem, z dodatkowym dojazdem serwisu w celu przeprowadzenia ekspertyzy stanu technicznego urządzenia, recyklingiem urządzeń i tonerów. Dzięki umowie Klient otrzymuje korzystniejszą cenę za świadczone przez serwis usługi.

Zaufało nam wiele przedsiębiorstw zarówno z segmentu mikro jak i dużych, wśród nich – co jest dla nas wysokim wyróżnieniem – znajdują się takie, z którymi współpraca trwa nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych

Zapewniamy sprzedaż tonerów i materiałów eksploatacyjnych do każdego z oferowanych przez nas urządzeń.

Poza produktami oryginalnymi posiadamy również w ofercie sprawdzone podzespoły i tonery zamienne, które nie wpływają negatywnie na pracę urządzenia, jego wydajność i jakość wydruku.

Kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych techników, posiadających wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje w zakresie serwisu urządzeń wielofunkcyjnych, oraz zagadnień związanych z infrastrukturą IT.

Oferujemy usługi na terenie Śląska i okolic.
Dodatkowo współpracujemy z serwisami na obszarze całej Polski i służymy pomocą w zakresie doradztwa czy zlecenia obsługi serwisowej Państwa urządzeń – niezależnie od lokalizacji.

Usługi informatyczne

W dobie tak dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii, głównie komputerów i informatyki, zdarza się, że nie nadążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami. Ciągle pojawia się nowy sprzęt oraz oprogramowanie, z którymi musimy sobie poradzić.
Rozwiązaniem dla niektórych firm może być zatrudnienie etatowego informatyka. Co jednak z tymi, dla których pomoc informatyczna potrzebna jest okresowo lub raz na jakiś czas? Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

1. Serwis sprzętu komputerowego

  • Modernizacja, wymiana i konserwacja części komputerowych
  • Instalacja urządzeń peryferyjnych, takich jak np. routery, drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne

2. Serwis oprogramowania i systemów operacyjnych

3. Bezpieczeństwo i ochrona danych

  • Zabezpieczenie komputerów przed złośliwym oprogramowaniem (wirusami i robakami internetowymi) – konfiguracja programów antywirusowych
  • Leczenie zainfekowanych plików i nośników danych
  • Archiwizacja danych – tworzenie kopii zapasowych plików i zawartości skrzynek e-mail,
  • Trwałe usuwanie danych z dysków.

Sprzedaż produktów reklamowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klikając w poniższy link służący do wyboru konkretnego produktu, a my zajmiemy się wyceną i przedstawimy korzystną ofertę.
https://swisspol.ekalendarze.eu

Ochrona środowiska

Jesteśmy zarejestrowani w ogólnopolskiej Bazie Danych o produktach i opakowaniach,
oraz o gospodarce Odpadami pod numerem: 000188840

Każdy sprzedany przez nasze przedsiębiorstwo produkt, począwszy od urządzeń wielofunkcyjnych po tonery, po wyeksploatowaniu powinien zostać odpowiednio zutylizowany.

Naszym Klientom zapewniamy odbiór, transport i utylizację sprzętu i materiałów eksploatacyjnych, które zostają przekazane firmie zajmującej się odbiorem zużytego sprzętu elektronicznego i materiałów pochodnych (Ustawa z dnia 20.09.2005r. Dz.U. z 2005r. Nr 180 poz. 1495).

Autoryzowany partner handlowo-serwisowy

Zapraszamy do współpracy.